Pracownik magazynu Bega Logistik Dąbrówka
  • Dąbrówka Wielkopolska
lubuskie, Dąbrówka Wielkopolska, Lubuskie, Polska
PROJECT PLUS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
26. 4. 2024
29,00 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier i Magazynier z UDT na magazynie meblowym.
Magazynier – rozładunek tirów, układanie towaru pod wysyłkę z jedną / dwiema osobami, rozładunek kontenerów, załadunek na palety, układanie w aucie, układanie na podłodze, streczowanie, prace sprzątające po sobie, udźwig do 30 kg, rozmieszczanie na regałach po 5 paczek, 5 kartonów. - Praca magazynowa, załadunek, rozładunek, składowanie - Praca zespołowa, wykonanie zleceń - Praca według standardów jakościowych
Wymagania stanowiska
- Dobra kondycja fizyczna – występuje udźwig do 30 kg - Podstawowa znajomość języka polskiego
Oferujemy
- Stałe wynagrodzenie: Magazynier 29 zł brutto/h + 2 zł brutto/h premia (dojazd+frekwencja) - Weekendy: + 15 zł brutto/h - Stawka nocna: + 5,50 zł brutto/h - 6:00-16:00, 8:00-18:00, praca w porze nocnej
TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ: - Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL - Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu - Możliwość awansu zawodowego

  • Praca lubuskie
  • Pracownik fizyczny Ośno Lubuskie
  • Pracownik fizyczny lubuskie
  • Pracownik produkcji lubuskie
  • Pracownik produkcji Ośno Lubuskie
  • Pracownik biurowy Ośno Lubuskie
  • Pracownik biurowy lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570