Pracownik Działu Technicznego
  • Torzym, ul. Sulęcińska 19
lubuskie, Torzym, ul. Sulęcińska 19, lubuskie, Polska
Autostrada Eksploatacja S.A.
10. 4. 2024

Spółka Autostrada Eksploatacja S.A. (www.aesa.pl), zajmująca się obsługą Autostrady A2 w zakresie jej utrzymania, eksploatacji i poboru opłat, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Zadania:

  • konserwacja, diagnostyka, naprawa i obsługa urządzeń elektrycznych, elektroenergetycznych i elektronicznych.

Oczekiwania:

NIE MUSISZ POSIADAĆ DOŚWIADCZENIA!

Najważniejsze jest Twoje zaangażowanie i chęć opanowania nowej wiedzy, podczas szkoleń, które Ci zapewnimy!

  • wykształcenie w zakresie elektryki, elektroenergetyki, elektroniki, mechatroniki lub pokrewne,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość i brak przeciwwskazań do sporadycznej pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • zaangażowanie, otwartość na nowe wyzwania, chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • gotowość do pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie:

  • uprawnień SEP do 1 kV,
  • świadectwa kwalifikacyjnego eksploatacji urządzań energetycznych grupy 2,
  • umiejętność konfiguracji i naprawy urządzeń klimatyzacji,
  • umiejętność diagnostyki i rozwiązywania problemów technicznych,
  • znajomości systemów elektronicznych i automatyki oraz ich serwisowania
  • znajomość systemów i instalacji elektrycznych/elektroenergetycznych.

Oferujemy:

  • pracę w dużej stabilnej firmie,
  • możliwość zdobycia cennych doświadczeń i rozwoju zawodowego,
  • dobre warunki wynagrodzenia, adekwatne do doświadczenia i wykonywanej pracy,
  • możliwość uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym,
  • bogate świadczenia socjalne („wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty podarunkowe dla dzieci, zapomogi, karty Multisport, platforma do nauki języków, platforma wsparcia zdrowia psychicznego),
  • prywatną opiekę lekarską,
  • przyjazne środowisko pracy.

  • Praca lubuskie
  • Pracownik produkcji lubuskie
  • Pracownik produkcji Ośno Lubuskie
  • Pracownik fizyczny Ośno Lubuskie
  • Pracownik fizyczny lubuskie
  • Pracownik biurowy Ośno Lubuskie
  • Pracownik biurowy lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179