Pracownik magazynu
  • Tomaszów mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów mazowiecki, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier z uprawnieniami UDT

Tomaszów Mazowiecki - Ujazd

Praca na 2 zmiany

Oczekujemy

Przestrzeganie przepisów p.poż i BHP.

  • Uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego
  • Znajomość podstaw obsługi maszyn.
  • Sumienność, dokładność, spostrzegawczość, uczciwość i odpowiedzialność.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę fizyczną na samodzielnym stanowisku z obsługą wózka widłowego
  • umowę o prace tymczasowąze wszystkimi składnikami:płatny urlop, L4, ZUS i płatne nadgodziny
  • pełne wdrożenie stanowiskowe
  • dwuzmianową pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00- 14:00, 14:00-22:00
  • stawkę 26,50 zł/ brutto

  • premię za obecność 300 zł brutto co miesiąc

Zadania

  • praca ze skanerem system magazynowy WMS
  • załadunek i rozładunek samochodów
  • przygotowanie palet do wysyłki

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315