Pracownik magazynu
  • Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie, Polska
Brinkhaus Polska Sp. z o. o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Brinkhaus Polska Sp. z o.o.
wiodący europejski producent najwyższej jakości poszewek, kołder i poduszek zatrudni na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNU
Wymagania:
- chęć do pracy i zaangażowanie
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność (praca w systemie 2-zmianowym)
Obowiązki:
- wykonywanie prostych prac magazynowych
- odbiór gotowych wyrobów z produkcji
- wykonywanie prac porządkowych - ogólnozakładowych
- współpraca z zespołem w celu realizacji powierzonych zadań
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze
• Dobrą atmosferę w pracy, w wielopokoleniowym zespole
• System premiowy obejmujący:
- Premię za zdobywane umiejętności
- Premię za wyniki
- Premię roczną za absencję
- Dofinansowanie do dojazdów
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie
• System szkoleń nowych pracowników
• Uczestnictwo w corocznym planie szkoleniowym
Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria
prosimy o przesłanie CV (życiorysu) na adres:
BRINKHAUS POLSKA SP. Z O.O.
AL. MILENIJNA 8
66-470 KOSTRZYN NAD ODRĄ
lub na adres e-mail: rekrutacja[atbrinkhaus.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych osobowych jest Brinkhaus Polska Sp. z o.o. al. Milenijnej 8; Kostrzyn nad Odrą (66-470), e-mail: sekretariat[atbrinkhaus.pl telefon: +48 95 73 37 410, e-mail Inspektora ochrony danych: iod[atbrinkhaus.pl Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO a w przypadku wyrażenia zgody, także w następnych postępowaniach rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO – w takim przypadku prosimy o zapis „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłej rekrutacji”
Pełna treść obowiązku informacyjnego: https://www.brinkhaus.pl/polityka-prywatnosci

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik biurowy Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik fizyczny Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik produkcji Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103