Pracownik gospodraczy Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą
pracownik gospodraczy Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie, Polska
SEKRET PRO SP Z O.O.
15. 5. 2024

Firma Sekret Pro z Gorzowa Wlkp. działająca na rynku od 1993 roku poszukuje pracownika gospodarczego w Kostrzynie nad Odrą.
Obowiązki: praca gospodarcze na zewnątrz budynku, dbanie o tereny zielone, koszenie, grabienie itp.
Oferujemy:
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę -wsparcie na etapie wdrożenia do pracy -szkolenia wstępne
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Mile widziane: -umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy -sumienność, dokładność, zaangażowanie
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
-praca jednozmianowa (6-14 lub 14-22)
Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik fizyczny Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik biurowy Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik produkcji Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322