Pracownik Magazynu
  • Hajnówka
Hajnówka, Hajnówka, Podlaskie Voivodeship, Polska
FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Hajnówka

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja zamówień, etykietowanie
  • Udział w inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie ze standardami firmy
  • Obsługa terminala i skanera
  • Obsługa wózka widłowego
  • Zabezpieczanie skompletowanych palet
  • Dbałość o porządek i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa oraz BHP

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Odpowiedzialność i efektywność w działaniu
  • Nastawienie na współpracę
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Hajnówka
  • Pracownik fizyczny Hajnówka
  • Pracownik produkcji Hajnówka
  • Pracownik biurowy Hajnówka
  • Hajnówka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851