PRACOWNIK MAGAZYNU- FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W HAJNÓWCE
  • Hajnówka
Hajnówka, Hajnówka, Podlaskie, Polska
Fabryki Mebli Forte
26. 4. 2024

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko
- PRACOWNIK MAGAZYNU
OPIS STANOWISKA: • Kompletacja zamówień, etykietowanie • Udział w inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie ze standardami firmy • Obsługa terminala i skanera • Obsługa wózka widłowego • Zabezpieczanie skompletowanych palet • Dbałość o porządek i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa oraz BHP
WYMAGANIA: • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym • Odpowiedzialność i efektywność w działaniu • Nastawienie na współpracę • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem
KORZYŚCI: • Umowę o pracę  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku  • Dofinansowanie do wypoczynku  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych  • Płatny program poleceń pracowniczych
Prześlij CV na adres: rekrutacja(małpa)forte.com.pl

Lub zadzwoń: 691 557 228
Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f0795f6f894f4a3e83e9a0f691a4c850

  • Praca Hajnówka
  • Pracownik biurowy Hajnówka
  • Pracownik fizyczny Hajnówka
  • Pracownik produkcji Hajnówka
  • Hajnówka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532