Pracownik magazynu 14:30-22:30 -do 5122 zł - również dla kobiet
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, wielkopolskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
3. 5. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286  – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta z branży kurierskiej poszukujemy:

Pracownik Magazynowy / Komorniki

TWOJE ZADANIA:

  • proste prace magazynowe;
  • rozładunek i załadunek paczek;
  • skanowanie, sortowanie przesyłek.

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę tymczasową
  • praca cały etat w godzinach 14:30-22:30 (od poniedziałku do piątku);
  • wynagrodzenie: 4200 zł brutto + 250 zł brutto premii frekwencyjnej +16% PREMII JAKOŚCIOWEJ;

Mile widziane niewielkie doświadczenie magazynowe.

Wyślij swoje CV jeszcze dzisiaj!

Masz więcej pytań? Zadzwoń: 506 561 859

  • Praca Komorniki
  • Pracownik fizyczny Komorniki
  • Pracownik produkcji Komorniki
  • Pracownik biurowy Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864