Pracownik drukarnia-praca dla mężczyzn
  • Wyszków
Wyszków, Wyszków, Mazowieckie, Polska
Human Pro Logistics
17. 4. 2024

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie. W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341. Agencja pracy Human Pro Logistics poszukuje dla swojego klienta pracowników produkcji.
Miejsce pracy-Wyszków
Wymagania:
-ukończone 18 lat
-gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym dwunastogodzinnym (6-18 i 18-6)
Obowiązki pracowników :
-czynności pomocnicze przy maszynach (do druku dział maszyn rolowych lub oprawy szytej i klejonej oraz foliowania)
-praca na owijarkach paletowych
Oferujemy:
-umowę zlecenie
-stawka godzinowa dzienna 27,70 brutto , stawka nocna 33,24 brutto
-możliwość elastycznego grafiku
-wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo

  • Praca Wyszków
  • Pracownik produkcji Wyszków
  • Pracownik biurowy Wyszków
  • Pracownik fizyczny Wyszków
  • Wyszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179