Pracownik Magazynowy - Emilianów
  • Radzymin, Wyszków, Emilianów, Wola Rasztowska
mazowieckie, Radzymin, Wyszków, Emilianów, Wola Rasztowska, mazowieckie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Brak przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej,

  • Motywacja i chęci do pracy.

To oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • Stałą stawkę na poziomie 29zł/h brutto,

  • Pracę od poniedziałku do piątku (10h dziennie) z wolnymi środami i weekendami,

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego PZU.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190