PRACOWNIK MAGAZYNOWY
  • Małopole
mazowieckie, Małopole, mazowieckie, Polska
CUSTOM EXPERT Sp. z o.o.
28. 4. 2024

Poszukujemy pracowników do magazynu znajdującego się w Małopolu (okolice Warszawy)Praca w zmianach 13-21, 22-6

3

Obowiązki

  • Pakowanie towaru zgodnie z zamówieniem
  • Obsługa skanera

Wymagania

  • Komunikatywny język polski lub rosyjski/ukraiński

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Opieka lidera oraz koordynatora
  • Odzież robocza

  • oferujemy możliwość zamieszkania w hostelu pracowniczym
  • bezpłatny dojazd do pracy z Warszawy
  • telefon kontaktowy: 696-836-287

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293