Pracownik magazynowy
  • Kielce
pracownik magazynowy
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na obszar magazynu. Mile widziane uprawnienia UDT oraz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego. Praca 11 km od Kielc. Aplikuj!

Oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku magazynier
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany
  • gotowości do pracy w Nowinach (własny dojazd)
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, świadectwo pracy, składki ZUS)
  • wynagrodzenie od 25 do 30 zł/h brutto na start
  • pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • wolne weekendy
  • możliwość stałego zatrudnienia u Klienta
  • pracę na terenie Nowin k. Kielc

Zadania

  • przygotowanie materiałów do wysyłki
  • wprowadzanie danych do systemu
  • załadunek/rozładunek towaru
  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy

  • Praca Kielce
  • Pracownik fizyczny Kielce
  • Pracownik produkcji Kielce
  • Pracownik umysłowy Kielce
  • Pracownik biurowy Kielce
  • Pracownik kolei Kielce
  • Pracownik ochrony Kielce
  • Pracownik socjalny Kielce
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kielce
  • Pracownik utrzymania ruchu Kielce
  • Pracownik ds. administracji Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659