Pracownik magazynowy/produkcji > 11 km od Kielc > od zaraz
  • Kielce
pracownik magazynowy/produkcji > 11 km od Kielc > od zaraz
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Spółka z o. o.
25. 4. 2024

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na obszar magazynu lub produkcji. Masz doświadczenie jako magazynier? A może czujesz, że sprawdzisz się w roli operatora maszyn? Aplikuj i porozmawiajmy o szczegółach :)
oferujemy
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat (płatne urlopy, świadectwo pracy, składki ZUS)
- wynagrodzenie od 27 do 30 zł/h brutto na start
- pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
- dodatek do godzin nocnych
- wolne weekendy
- pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie, itp.)
- możliwość stałego zatrudnienia u Klienta
- pracę na terenie Nowin k. Kielc
zadania
- przygotowanie materiałów do wysyłki
- załadunek/rozładunek towaru
- obsługa maszyn produkcyjnych
oczekujemy
- doświadczenia na stanowisku magazynier/ mile widziane doświadczenie na produkcji
- dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany
- gotowości do pracy w Nowinach (własny dojazd)
- mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Kielce
  • Pracownik produkcji Kielce
  • Pracownik fizyczny Kielce
  • Pracownik umysłowy Kielce
  • Pracownik biurowy Kielce
  • Pracownik kolei Kielce
  • Pracownik ochrony Kielce
  • Pracownik socjalny Kielce
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kielce
  • Pracownik utrzymania ruchu Kielce
  • Pracownik ds. administracji Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532