Pracownik magazynowy
  • Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice)
mazowieckie, Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice), mazowieckie, Polska
Headex Polska
8. 6. 2024

Headex Polska jest agencją pracy świadczącą usługi w zakresie dostarczania rozwiązań HR do klientów w wielu branżach. Jesteśmy częścią Headex Group obecnej na 8 rynkach Europy od blisko 20 lat.

Headex Polska Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia nr 29447.
Zadania:

  • Praca w magazynie ze sprzętami RTV/AGD (dla kobiet, mężczyzn i par)
  • Kompletacja zamówień
  • Pakowanie produktów zgodnie z zamówieniami
  • Przyjmowanie towarów
  • Kontrola jakości towarów
  • Układanie towarów na regałach na terenie magazynu
  • Praca ze skanerem

Wymagania:

  • Wykształcenie: nie jest wymagane
  • Doświadczenie: mile widziane
  • Mile widziany również własny transport i prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość nadgodzin
  • Umowę zlecenie
  • Premię wydajnościową
  • Stawka wyjściowa 28,10 zł brutto/godz.
  • Zarobki od 4777 zł brutto/msc do 6276 zł brutto/msc (w zależności od ilości wypracowanych godzin i premii wydajnościowej)
  • Możliwość awansu w strukturze
  • Pracę na 2 zmiany, 5/6 dni w tygodniu

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080