Pracownik logistyki - praca na wakacje ;)
  • Łódź
pracownik logistyki - praca na wakacje ;)
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zaczynasz wakacje - świetnie się składa;-)

mamy dla Ciebie pracę wakacyjną na magazynie

uwzględnimy Twoją dyspozycyjność , ale fajnie jakbyś mógł pracować na 2 zmiany ;)

miejsce pracy : Łódź Górna

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy od 26.06 do 30.08.2024
  • doświadczenie nie jest wymagane ;)
  • chęci do pracy
  • mile widziane uprawnienia UDT - nie jest to warunek konieczny

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 4500 brutto podstawy przy pełnym etacie
  • możliwość pracy na 0,75 etatu lub cały rozważany indywidualnie
  • ciepły posiłek w trakcie pracy
  • dodatek do każdej godziny przepracowanej w dni weekendowe
  • uwaga firma uwzględni Twoje preferencje odnośnie dostępności do pracy( godzin pracy)

Zadania

  • zbieranie towaru dla klienta w sklepie oraz do wysyłki oraz udział w procesie zatowarowania sklepu

  • Praca Łódź
  • Logistyk Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080