Montaż -> na wakacje, bądź na dłużej!
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Praca na produkcji – poszukujemy osób na sezon letni!

Producent elementów pneumatycznych w Łodzi poszukuje chętnych, młodych ludzi, mile widziani
studenci ALE NIE TYLKO! do pracy na sezon letni.

Praca lekka -> siedząco-stojąca -> wolne weekendy.
Zatrudnienie od czerwca. Chętne osoby prosimy o aplikację lub o wysłanie sms o treści „NA WAKACJE”.

Oczekujemy

  • dobrego wzroku
  • podstawową umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i posługiwania się narzędziami
    pomiarowymi – mile widziane :)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • szybką rekrutację na nadchodzący sezon letni jak i dla chętnych na
    dłużej
  • zatrudnienie bez wymaganego doświadczenia
  • darmowy parking na terenie firmy
  • dofinansowanie do dwudaniowego obiadu - ponosisz koszt jedynie 9,75zł
  • ciągłą opiekę konsultanta Randstad

Zadania

  • pobór komponentów zgodnie z instrukcją
  • montaż ręczny

  • Praca Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509