Pracownik linii produkcyjnej
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • wizualna kontrola jakości wyprodukowanych elementów,
  • wypełnianie raportów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

To oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie 5370 zł brutto + premię 650 zł,
  • premię kwartalną,
  • premie sezonowe (świąteczne i wakacyjne),
  • dodatek do posiłków w wysokości 380 zł,
  • premie 400 zł za każde 4 miesiące przepracowane bez L4,
  • dodatek za pracę w nadgodziny (100%) i święta (150%) dla chętnych,
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy,
  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto,
  • szkolenia wdrożeniowe (nie musisz mieć doświadczenia!).

  • Praca Mikołów
  • Pracownik produkcji Mikołów
  • Pracownik biurowy Mikołów
  • Pracownik fizyczny Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293