Pracownik/ca linii produkcyjnej
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? A może wręcz przeciwnie - nie masz doświadczenia ale chcesz spróbować swoich sił w nowym zawodzie? Jeśli poszukujesz pracy na 3 zmiany w Tychach - wyślij nam swoje CV.

Oczekujemy

  • motywacji do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową (opłacane składki, naliczane lata pracy, płatne urlopy)
  • wynagrodzenie 4800 zł brutto + premie i dodatki (około 500 zł brutto)
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premie indywidualne, jakościowe, produkcyjne oraz szereg dodatków (wakacyjne, świąteczne, dodatkowe),
  • zatrudnienie w systemie 3-zmianowym
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy

Nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa
  • prywatna opieka medyczna
  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

Zadania

  • manualne prace montażowe
  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości gotowych części

  • Praca Tychy
  • Pracownik ochrony Tychy
  • Pracownik socjalny Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Pracownik kolei Tychy
  • Pracownik umysłowy Tychy
  • Pracownik biurowy Tychy
  • Pracownik fizyczny Tychy
  • Pracownik administracyjno - biurowy Tychy
  • Pracownik utrzymania ruchu Tychy
  • Pracownik na wysokościach Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293