Pracownik kontroli jakości
  • Wierzbica
pracownik kontroli jakości
Wierzbica, Wierzbica, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Posiadasz doświadczenie w pracy w kontroli jakości lub na produkcji? Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym ( praca po 8h, dyspozycyjności również w weekendy)
  • znajomości podstaw obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale jakości firmy produkcyjnej
  • dojazdu we własnym zakresie do Wierzbicy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę, bezpośrednio u naszego klienta
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie 5000-5500 pln brutto miesięcznie
  • pakiet socjalny

Zadania

  • manualna i wzrokowa kontrola jakości wyrobu na poszczególnych etapach produkcji
  • dokumentowanie przebiegu procesu

  • Praca Wierzbica
  • Pracownik produkcji Wierzbica
  • Pracownik fizyczny Wierzbica
  • Pracownik biurowy Wierzbica
  • Wierzbica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851