Pracownik kontroli
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HACO FAT SP. Z O.O.
20. 7. 2024

Obowiązki

  • Przeprowadzanie kontroli międzyoperacyjnej lub odbioru ostatecznego gotowych części i wyrobów zgodnie z przyjętą dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną oraz przekazywanie ich na kolejne etapy procesu
  • Programowanie oraz obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej CMM.
  • Zarządzanie wyrobem niezgodnym
  • Zgłaszanie i wdrażanie usprawnień eliminujących straty w procesach

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe -preferowane mechaniczne.
  • Praca na podobnym stanowisku w przemyśle maszynowym bedzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie z zakresu obsługi i programowania maszyn CMM – mile widziane
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego ze zrozumieniem - warunek konieczny
  • Minimalna znajomość j. angielskiego - mile widziane
  • Umiejętność posługiwania się ręcznymi narzędziami pomiarowymi.
  • Zaangażowanie, samodzielność, sumienność i dokładność w pracy
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji własnych
  • Uprawnienia do obsługi suwnic – mile widziane
  • Dbanie o powierzone mienie.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • Bezpłatny parking
  • Opiekę medyczne w placówkach LUX MED
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze
  • Karty MULTISPORT
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku z możliwością pracy na 2 zmiany w przyszłości

  • Praca Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584