Pracownik kompletacji towaru
  • Krasnystaw
Krasnystaw, Krasnystaw, lubelskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
6. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • wykonywanie czynności związanych z kompletowaniem ceramiki budowlanej,
  • ręczne prace transportowe.
  • przestrzeganie zasad BHP panujących w zakładzie.

Oczekujemy:

  • dyspozyjności do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • sprawności fizycznej,
  • dokładności i skrupulatności,
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego,

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod Klienta,
  • zorganizowany transport pracowniczy,
  • opiekę koordynatora,
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe składające się z podstawy i premii,
  • atrakcyjny dodatek do godzin związany z systemem 4-brygadowym systemem pracy,
  • smaczne posiłki pracownicze.

  • Praca Krasnystaw
  • Pracownik produkcji Krasnystaw
  • Pracownik biurowy Krasnystaw
  • Pracownik fizyczny Krasnystaw
  • Krasnystaw - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749