Pracownik gospodarczy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Politechnika Wrocławska
1. 9. 2024

Dział Domów Studenckich Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie czystości w domu studenckim Politechniki Wrocławskiej.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości w domu studenckim (mycie podłóg, schodów, drzwi, parapetów, wyposażenia pomieszczeń),
  • opróżnianie koszy na śmieci,
  • mycie okien łatwo dostępnych (do 3 metrów wysokości),
  • utrzymanie czystości w pralni/suszarni,
  • usuwanie ulotek, plakatów na piętrach domu studenckiego,
  • stosowanie środków chemicznych wg. ich zastosowania,
  • wykonywanie w czasie dyżuru innych prac zleconych przez kierownika domu studenckiego.

Wymagania:

  • wykształcenie podstawowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną mienia,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu,
  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę,
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe).

  • Praca Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584