Pracownik Gospodarczy
  • Długołęka
Długołęka, Długołęka, Dolnośląskie, Polska
Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków:

  • codzienne sprzątanie terenu wokół budynków firmy, utrzymanie ładu i porządku na terenie Spółki, mycie mechaniczne pomieszczeń firmy
  • sezonowe koszenie trawy, grabienie liści, odśnieżanie, sypanie solą chodników i dróg
  • opróżnianie koszy na śmieci w obejściu budynku
  • podlewanie roślin na zewnątrz
  • systematyczne dokonywanie obchodów i odnotowywanie ich
  • dbanie o stan techniczny budynku
  • drobne prace naprawcze
  • wykonywanie innych poleceń w ramach powierzonego zakresu obowiązków

WYMAGANIA:

Nasze wymagania:

  • odpowiedzialność
  • punktualność
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i urządzeń
  • dyspozycyjność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • umiejętność wykonywania drobnych napraw
  • dobra kondycja fizyczna
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP lub umiejętności hydrauliczne

OFERUJEMY:

To oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pół etatu
  • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Praca Długołęka
  • Pracownik biurowy Długołęka
  • Pracownik produkcji Długołęka
  • Pracownik fizyczny Długołęka
  • Długołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584