Pracownik gospodarczy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
EVER GRUPA
17. 4. 2024

Jesteśmy firmą istniejącą ponad 25 lat na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do swojego zespołu:Pracownika GospodarczegoLokalizacja: ul. Arkuszowa- Warszawa-Bielany

Obowiązki

  • rozładunek i załadunek towarów
  • - prace porządkowe na terenie magazynu oraz terenie zewnętrznym i wewnętrznym biura
  • pomoc w pracach remontowych pracownikowi „złota rączka

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • - brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • - uczciwość, sumienność i zaangażowanie ,
  • - prawo jazdy kat. B,
  • - uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane)
  • - wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • - dyspozycyjność
  • - motywacja do pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • - Okres próbny 3 miesiące
  • - atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne – 5 000 zł brutto w okresie próbnym
  • - możliwe prace wyjazdowe jednodniowe
  • - szkolenie wstępne przygotowujące do objęcia stanowiska
  • możliwość stałej współpracy

  • Praca Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782