Pracownik Gospodarczy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Enco Sp. z o. o.
13. 4. 2024

Firma ENCO Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku od 1989r, która realizuje szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki.
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Postępu 13
Wymiar pracy: elastyczny, min. 2 dni w tygodniu
Opis stanowiska:
-Utrzymanie porządku na terenie należącym do firmy – sprzątanie chodników, koszenie
i utrzymywanie czystości na trawnikach i w otoczeniu budynku;
-Prace konserwacyjne: drobne naprawy sprzętu oraz wyposażenia pomieszczeń.
-Zgłaszanie wszelkich awarii i usterek w budynku i na terenie należącym do firmy.
-Przyjmowanie zgłoszeń i diagnozowanie drobnych awarii i usterek;
Wymagania:
-Chęci do pracy
-Dokładność i sumienność
-Samodzielność i zaangażowanie
-Umiejętność organizacji pracy własnej
Oferujemy:
- Forma zatrudnienia - zlecenie
- Praca w stabilnej firmie
- Elastyczne godziny pracy- min. 2 dni w tygodniu
CV prosimy o przesyłanie na adres e-mail @ lub o przesłanie do siedziby firmy na adres ,,ENCO Sp. z o.o., ul. Postępu 13, 02-676 Warszawa bądź pod nr. Tel. 22 543 72 61
Prosimy o załączenie klauzuli: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV na potrzeby rekrutacji”.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532