Pracownik gospodarczy, ogrodnik
  • Tarnów, tarnowski, małopolskie
Tarnów
KOBOS SPÓŁKA JAWNA
16. 4. 2024
4242,00

Autoryzowany dealer Toyota Kobos S.j. poszukuje osoby na stanowisko - Pracownik gospodarczy, ogrodnik

Miejsce pracy: Zgłobice, ul. Krakowska 44 oraz pozostałe miejsca prowadzenia działalności przez Firmę.

Zakres obowiązków:
-prace porządkowe wokół obiektu: koszenie trawy, dbanie o ogród, usuwanie chwastów, przycinanie krzewów, czyszczenie kostki brukowej, odśnieżanie.

Wymagania:
-doświadczenie na stanowisku,
-prawo jazdy kategorii B.
-może być osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:
-pracę w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,
-umowę o pracę na pełny etat,
-stałe godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) za pomocą formularza rekrutacyjnego na naszej stronie www: toyota-kobos.pl (zakładka rekrutacja) lub na adres- rekrutacja@toyota-kobos.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów realizacji obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)"

  • Praca Tarnów
  • Ogrodnik Tarnów
  • Pracownik produkcji Tarnów Opolski
  • Pracownik produkcji Tarnów
  • Pracownik biurowy Tarnów
  • Pracownik biurowy Tarnów Opolski
  • Pracownik ochrony Tarnów
  • Pracownik socjalny Tarnów
  • Pracownik fizyczny Tarnów
  • Pracownik fizyczny Tarnów Opolski
  • Pracownik kolei Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179