Pracownik myjni
  • Tarnów, tarnowski, małopolskie
Tarnów
KOBOS SPÓŁKA JAWNA
22. 4. 2024
1

Autoryzowany Dealer TOYOTA KOBOS poszukuje do pracy osoby na stanowisko: Pracownik Myjni.

Miejsce pracy - Zgłobice k.Tarnowa

Opis stanowiska:
Pracownik będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę myjni samochodowej.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dokładność, umiejętność pracy w zespole,
  • podstawowa znajomość mechaniki samochodowej,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • dyspozycyjność.
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • stałe wynagrodzenie,
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) za pomocą formularza rekrutacyjnego na stronie: www.toyota-kobos.pl/rekrutacja. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

  • Praca Tarnów
  • Pracownik biurowy Tarnów
  • Pracownik biurowy Tarnów Opolski
  • Pracownik kolei Tarnów
  • Pracownik umysłowy Tarnów
  • Pracownik fizyczny Tarnów
  • Pracownik fizyczny Tarnów Opolski
  • Pracownik ochrony Tarnów
  • Pracownik socjalny Tarnów
  • Pracownik produkcji Tarnów Opolski
  • Pracownik produkcji Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228