Pracownik Gospodarczy
  • Bojano
pomorskie, Bojano, Pomorskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • mycie i utrzymywanie w czystości toalet przenośnych;
  • bieżące prace porządkowe na terenie obiektu;
  • podstawowe działania magazynowe;
  • usuwanie drobnych usterek oraz konserwacja kabin sanitarnych i kontenerów;
  • prace fizyczne przy załadunkach kabin i ogrodzeń;
  • doraźna pomoc przy eventach.

WYMAGANIA:
  • prawo jazdy kat. B – WARUNEK KONIECZNY;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – MILE WIDZIANE;
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT – MILE WIDZIANE;
  • uczciwość i solidność;
  • elastyczność i dostępność;
  • zaangażowanie w pracę.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dodatkowe świadczenia socjalne na Boże Narodzenie i Wielkanoc;
  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca pomorskie
  • Pracownik fizyczny Drawsko Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik fizyczny pomorskie
  • Pracownik fizyczny kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532