Pracownik malarni
  • Miszewko
pomorskie, Miszewko, pomorskie, Polska
SEARCHERS
9. 4. 2024

Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS, w imieniu naszego Klienta, będącego solidnym pracodawcą, rekomenduje zatrudnienie na stanowisku:

Zadania na stanowisku:

  • proste prace na produkcji - przygotowywanie elementów do malowania, typu wieszanie na haczyki, umieszczanie na regałach, uruchamianie procesu,
  • wizualna kontrola jakości.

Oczekiwania:

  • zainteresowanie pracą na dwie zmiany 6-14, 14:22 (poniedziałek-piątek),
  • mile widziane obycie w pracy na produkcji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • dofinansowanie: dojazdów do pracy, posiłków, wczasów,
  • finanse na START do 4 900 brutto /miesiąc,
  • wspólne dojazdy do pracy - łączymy pracowników w codziennych dojazdach prywatnymi autami,
  • bardzo dobry dojazd autobusem (Gdynia - Miszewko) - linia Z,
  • dodatkowe extra dni płatnego urlopu,
  • pracę zmianową (poniedziałek-piątek),
  • prywatną opiekę medyczną, kartę multi-sport, owoce w pracy, bezpieczny parking,
  • 100% wdrożenia i wsparcia wdrożenie do pracy.

  • Praca pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Drawsko Pomorskie
  • Pracownik biurowy Drawsko Pomorskie
  • Pracownik biurowy Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik biurowy Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik biurowy pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179