PRACOWNIK GOSPODARCZY
  • Koźmin Wielkopolski
Koźmin Wielkopolski, UL. PRZEMYSŁOWA 1A, 63-720 Koźmin Wielkopolski, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
A2HM Sp. z o. o.
16. 4. 2024
od 4 242 do 5 600 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie i doświadczenia bez znaczenia, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
Zakres obowiązków: utrzymywanie porządku na terenie zakładu, drobne prace naprawcze wewnątrz i na zewnątrz budynku
umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia

Inne wymagania
mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Koźmin Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Koźmin Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Koźmin Wielkopolski
  • Pracownik fizyczny Koźmin Wielkopolski
  • Koźmin Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075