Pracownik gastronomii w znanym sklepie meblowym
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
OTTO Work Force
4. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie i wydawania dań z oferty w restauracji lub punktu bistro znajdującej się w dużym, znanym sklepie z meblami
  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy

WYMAGANIA:
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność do pracy

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie z pewnym wynagrodzeniem
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Elastyczny grafik – zmiany po 8,5 h przez 3-4 dni w tygodniu
  • Dodatek za pracę w weekendy – 8 zł brutto EKSTRA za każdą przepracowaną godzinę
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Wsparcie konsultantów OTTO

  • Praca Poznań
  • Obsługa gastronomii Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862