Pracownik fizyczny *produkcji*OD ZARAZ*pn-pt*stabilne zatrudnienie*do przyucz
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wizualna kontrola jakości produktów
  • wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów
  • prosta praca fizyczna
  • obsługa wózka widłowego, prace magazynowe - dla osób z UDT

WYMAGANIA:
  • chęci do pracy długoterminowej
  • sumienności i zaangażowania

OFERUJEMY:
  • bardzo stabilną pracę - na początek umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), następnie stałą umowę bezpośrednio
  • wynagrodzenie podstawowe: od 28 do 32 zł/h brutto (w zależności od kwalifikacji) + dodatki + premia miesięczna (średnio 500-800 zł brutto)
  • pracę od poniedziałku do piątku (6-14,14-22,22-06), w niższym sezonie 2 zmiany
  • możliwość rozwoju np. przyuczenie na operatora

Oferta skierowana też do obcokrajowców ze znajomością j. polskiego.

Lokalizacje: Warszawa: Rembertów-Kawęczyn, ul. Chełmżyńska; lub Białołęka-Targówek-Żerań, ul. Elektronowa.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz, wysłania wiadomości "praca" na nr 570 318 000 lub kontaktu telefonicznego.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322