Nauczycielka do przedszkola od zaraz
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
17. 4. 2024

Ziarno to wyjątkowe przedszkole, w którym każde dziecko osiąga maksimum swoich możliwości. Chcemy kształcić naszych wychowanków, aby w przyszłości byli pełnymi wiedzy i pasji dorosłymi.W procesie nauczania stawiamy na nowatorskie rozwiązania i procesy edukacyjne.Zapewniamy warunki do całościowego rozwoju, gwarantując wysoki poziom edukacyjny oraz pozytywne kształtowanie charakteru.

01/2024

Obowiązki

  • prowadzenie ciekawych i kreatywnych zajęć dydaktyczno-opiekuńczych
  • komunikacja z rodzicami, budowanie dobrych relacji z rodzicami i współpracownikami
  • realizacja programu wychowawczo-dydaktycznego
  • udział w proponowanych formach doskonalenia zawodowego

Wymagania

  • wykształcenie pedagogiczne wyższe lub w trakcie studiów
  • miłe usposobienie i radość z pracy z dziećmi
  • umiejętność budowania dobrych relacji z rodzicami dzieci i współpracownika

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + rozbudowany system premiowy
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie merytoryczne
  • wsparcie specjalistów
  • miłą atmosferę w młodym zespole
  • dogodny dojazd komunikacją miejską
  • praca w nowoczesnym i dobrze wyposażonym budynku
  • bezpłatne wyżywienie
  • szkolenia zawodowe
  • pakiet medyczny
  • bezpłatny parking pod budynkiem
  • dofinansowanie do kart Multisport

  • Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do przesłania aplikacji lub kontakt telefoniczny pod numerem 730-542-962

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448