Pracownik fizyczny
  • Niemcy
Niemcy, 0, Niemcy
VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o
18. 4. 2024

Firma VPA Recruitment Agency specjalizuje się w rekrutowaniu wykwalifikowanych pracowników na różne stanowiska pracy w Niemczech.
Opis stanowiska:

  • Prace naprawcze, konserwacyjne, monterskie
  • Wykonywanie remontów
  • Prace porządkowe

Wymagania:

  • Umiejętność wykonywania różnych prac naprawczych, konserwacyjnych, monterskich, malarskich oraz związanych z hydrauliką, elektryką, remontami, ślusarstwem itp.
  • Wiedza techniczna i sprawność manualna
  • Umiejętność majsterkowania i obsługi podstawowych narzędzi
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację w miejscu pracy

Mile widziane:

  • Wykształcenie jako hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub o podobnym kierunku
  • Uprawnienia np. G1, G2, G3 lub inne
  • Prawo jazdy i auto

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o prace
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, stopnia znajomości języka niemieckiego oraz klasy podatkowej
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Wsparcie polskiego koordynatora

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Pracownik fizyczny Niemcy
  • Pracownik ochrony Niemcy
  • Pracownik biurowy Niemcy
  • Pracownik produkcji Niemcy

  • 113 169
    19 179