Pracownik Działu Wsparcia Sprzedaży
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
Selgros PL Sp. z o.o.
29. 5. 2024

69

Obowiązki

  • obsługa zamówień klientów,
  • obsługa klienta infolinii przychodzącej,
  • wspieranie przedstawicieli handlowych w zakresie współpracy z klientem,
  • analiza konta i historii zakupowych,
  • akcje marketingowe.

Wymagania

  • gotowych do podęcia pracy w godzinach popołudniowych,
  • chętnych do podjęcia pracy stacjonarnej
  • komunikatywnych i kulturalnych, posiadających łatwość nawiązywania dobrych relacji z klientem,
  • nastawionych na realizację założonych celów sprzedażowych,
  • potrafiących organizować własną pracę,
  • samodzielnych w działaniu przy jednoczesnym zachowaniu standardów i procedur,
  • posiadających umiejętność pracy w zespole,
  • posiadających umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjnych.

Oferujemy

  • #Poszukujemy Osób:

Źródło: Selgros/Praca

  • Praca Bytom
  • Kierownik działu personalnego Bytom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bytom
  • Pracownik fizyczny Bytom
  • Pracownik fizyczny Bytom Odrzański
  • Pracownik produkcji Bytom Odrzański
  • Pracownik produkcji Bytom
  • Pracownik ochrony Bytom
  • Pracownik socjalny Bytom
  • Pracownik biurowy Bytom
  • Pracownik biurowy Bytom Odrzański
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080