Pracownik Działu Utrzymania Ruchu
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
Logart Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w pełnej sprawności urządzeń produkcyjnych
  • bieżąca konserwacja, diagnozowanie i naprawa urządzeń technologicznych oraz instalacji przemysłowych zasilających urządzenia produkcyjne
  • usuwanie awarii maszyn pomocniczych i urządzeń na terenie firmy
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami

Wymagania pracodawcy

  • uprawnienia elektryczno-energetyczne do 1kV
  • wiedza praktyczna z zakresu elektryki, pneumatyki i automatyki przemysłowej
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • prawo jazdy kategorii B
  • zdolności manualne
  • znajomość obsługi komputera.
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie NNW
  • kartę sportową
  • dofinansowanie do posiłków
  • dofinansowanie do wypoczynku

  • Praca Piaseczno
  • Pracownik utrzymania ruchu Piaseczno
  • Kierownik działu personalnego Piaseczno
  • Pracownik produkcji Piaseczno
  • Pracownik ochrony Piaseczno
  • Pracownik socjalny Piaseczno
  • Pracownik biurowy Piaseczno
  • Pracownik kolei Piaseczno
  • Pracownik umysłowy Piaseczno
  • Pracownik fizyczny Piaseczno
  • Pracownik administracyjno - biurowy Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678