Specjalista Działu Handlowego
  • Michałowice
Michałowice, Michałowice, Mazowieckie, Polska
PGB Human Resources
21. 5. 2024

Dla naszego Klienta, będącego producentem materiałów do budowy sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych oraz instalacji przemysłowych (oprzyrządowania oraz urządzenia do zgrzewania elektrooporowego i doczołowego), szukamy osoby na stanowisko:
Obowiązki:

- bieżąca obsługa klienta krajowego

- realizacja zamówień

- współpraca z Przedstawicielem Regionalnym

- przygotowywanie ofert

- współpraca z dostawcami
Wymagania:

- doświadczenie w pracy z klientem

- znajomość pakietu MS Office

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

- dokładność, rzetelność i systematyczność, dynamika w działaniu

- zaangażowanie, samodzielność i konsekwencja

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- doskonała organizacja pracy i zdolność ustalania priorytetów
Oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- bardzo dobra atmosfera

- niezbędne narzędzia do pracy

- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie

- kameralny dynamiczny zespół, przyjazne środowisko prac

  • Praca Michałowice
  • Michałowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157