Pracownik działu transportu
  • Wólka Kosowska, k/ Warszawy
mazowieckie, Wólka Kosowska, k/ Warszawy, mazowieckie, Polska
Polcar P.P.H.
9. 4. 2024

Nowoczesna, prężnie rozwijająca się polska firma z branży motoryzacyjnej

poszukuje kandydatów na stanowisko:
Obowiązki:

  • Planowanie wizyt w serwisach.
  • Raportowanie i monitorowanie tras kierowców.
  • Współpraca z serwisami samochodowymi.
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów firmowych.

Wymagania:

  • Doskonała znajomość programu Excel – warunek konieczny.
  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja czasu pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Prawo jazdy kat C (kod 95) oraz praktyka -będzie dodatkowym atutem.
  • Karta kierowcy oraz aktualne uprawnienia.
  • Znajomość podstaw mechaniki.
  • Zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Program wdrożeniowy.
  • Bogate świadczenia socjalne z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie zorganizowanych  wypoczynków dzieci, świąteczne karty podarunkowe, pożyczki mieszkaniowe).
  • Bezpłatny catering.
  • Dostęp do programu MultiSport, pakietów opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na  preferencyjnych warunkach, dostęp do PPE.
  • Zniżkę na asortyment dostępny w Firmie oraz monitorowany pracowniczy parking.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749