Pracownik działu księgowości
  • Łozienica
zachodniopomorskie, Łozienica, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024

Posiadasz doświadczenie w obszarze księgowości i chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowej firmie? Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i świetnie zorganizowaną?

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Oczekujemy

  • wykształcenia ekonomicznego lub pokrewnego
  • biegłej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości przynajmniej jednego języka obcego (angielski lub niemiecki)
  • doskonałej organizacja pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • premie roczne i świąteczne
  • dofinansowanie do wakacji - "wczasy pod gruszą"
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia

Zadania

  • wystawianie faktur
  • kontrola faktur zakupowych
  • wstępna dekretacja faktur
  • sporządzanie raportów
  • wypełnianie sprawozdań GUS
  • prace administracyjne

  • Praca zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny zachodniopomorskie
  • Pracownik biurowy zachodniopomorskie
  • Pracownik produkcji zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714