Pracownik działu HR
  • Radom
Radom, Radom, Masovian Voivodeship, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wiz - przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji
  • współpraca z zewnętrznym dostawcą
  • stała współpraca z działem płac odnośnie podatków
  • rozliczanie RPS (rozliczanie procedur specjalnych)
  • kontakt z pracownikami zagranicznych oddziałów firmy

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • wcześniejsze doświadczenie w dziale HR, administracji (szczególnie w obszarze wiz/ zatrudniania cudzoziemców)
  • dobra znajomość Microsoft Office (w szczególności Excel) będzie mile widziana
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy z dokumentacją
  • skrupulatność

OFERUJEMY:
  • pracę stacjonarną (możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia) w Radomiu
  • umowę o pracę tymczasową na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy
  • świetną atmosferę i możliwość rozwoju w obszarze HR
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe jednorazowe benefity np. tańsze bilety do kina

  • Praca Radom
  • HR Manager Radom
  • Kierownik działu personalnego Radom
  • Specjalista ds. HR Radom
  • Pracownik produkcji Radomin
  • Pracownik produkcji Radom
  • Pracownik biurowy Radom
  • Pracownik fizyczny Radom
  • Pracownik fizyczny Radomin
  • Pracownik ochrony Radom
  • Pracownik socjalny Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179