Pracownik - Dział Obsługi Klienta IKEA
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Zastanawiałeś/aś się jak to jest pracować dla dużej firmy jaką jest IKEA? To jest dobra okazja by spróbować swoich sił! Masz doświadczenie w obsłudze klienta, a może po prostu lubisz kontakt z ludźmi?

Obecnie poszukujemy pracownika do pracy w Dziale Obsług Klienta na ½ etatu.

Lokalizacja: Gdańsk

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z kasą fiskalną oraz obsługą klienta
  • dyspozycyjności do pracy w weekendy
  • dyspozycyjność w godzinach 6:30-21:30 – praca zmianowa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, pełne świadczenia, płatny urlop wypoczynkowy)
  • pracę z elastycznym grafikiem
  • dofinansowanie do 1 posiłku każdego dnia w czasie pracy
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • specjalny dodatek za pracę w weekendy

Zadania

  • obsługa klienta w zakresie zwrotów, reklamacji,
  • obsługa zamówień internetowych, click&collect, skrytki IKEA
  • obsługa systemów, kasy fiskalnej, terminala płatniczego
  • wystawianie faktur/TAX FREE

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Tajemniczy klient Gdańsk
  • Obsługa hotelowa Gdańsk
  • Obsługa gastronomii Gdańsk
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik biurowy Starogard Gdański
  • Pracownik kolei Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072