Pracownik ds. zaopatrzenia i kooperacji
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Neotech Sp. z o.o
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma NEOTECH Sp. z o. o. zatrudni pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Logistyczna obsługa działu produkcji maszyn
  • Wystawianie zamówień na materiały oraz prowadzenie ewidencji zamówień
  • Prowadzenie odpowiedniej dla stanowiska dokumentacji
  • Współpraca i dobra relacja z dostawcami
  • Nadzór nad zgodnością i terminami dostaw
  • Współpraca z konstruktorami i sekcją montażu maszyn

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zakresie zakupów lub na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność
  • Prawo jazdy minimum kat. B

Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia przez udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach inżynierskich
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w grupie doświadczonych pracowników
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Białystok
  • Specjalista ds. kadr i płac Białystok
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Białystok
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Białystok
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Białystok
  • Pracownik ds. administracji Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190