Pracownik drogowy
  • Rzeszów
pracownik drogowy
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Masz pytania? nie wahaj się dzwoń!!!

Oczekujemy

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie;

  • Dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność , zaangażowanie;

  • Prawo jazdy kat. B ;

  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach;

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę (płatne urlopy oraz L4,opłacone wszystkie składki)
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • dodatek mobilny do 1000 zł brutto
  • do 30% premii uznaniowej
  • płatne przestoje w przypadku braku pogody
  • wyjazdy tygodniowe
  • zakwaterowanie oraz posiłki regeneracyjne zapewniane przez Klienta

Zadania

  • obsługa rozściełacza przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych/ betonowych i budową dróg;
  • wykonywanie pomiarów wysokościowych na budowie;

  • kontrola prac prowadzonych przez podwykonawców;

  • odpowiedzialność za stan techniczny sprzętu budowlanego.

  • Praca Rzeszów
  • Pracownik fizyczny Rzeszów
  • Pracownik produkcji Rzeszów
  • Pracownik umysłowy Rzeszów
  • Pracownik biurowy Rzeszów
  • Pracownik kolei Rzeszów
  • Pracownik ochrony Rzeszów
  • Pracownik socjalny Rzeszów
  • Pracownik administracyjno - biurowy Rzeszów
  • Pracownik utrzymania ruchu Rzeszów
  • Pracownik ds. administracji Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659