Pracownik budowlany - FRANCJA
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Polska
24. 4. 2024

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna Agencja Zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski i zza granicy.

Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób na stanowiska:

  1. Monter płyt k-g
  2. Malarz/szpachlarz
  3. Monter dociepleń budynków

Miejsce pracy: Sallanches / Francja

Opis stanowiska pracy (monter k-g)

  • przygotowanie powierzchni do montażu płyt k-g,
  • montaż sufitów podwieszanych,
  • montaż ścianek działowych,
  • szpachlowanie, prace wykończeniowe,

Opis stanowiska pracy (malarz/szpachlarz)

  • przygotowanie powierzchni do malowania,
  • malowanie,
  • szpachlowanie, nakładanie gładzi szpachlowej maszynowo,
  • drobne prace wykończeniowe,

Opis stanowiska pracy (monter dociepleń budynków)

  • przygotowywanie podłoża,
  • montowanie izolacji termicznej,
  • nakładanie zaprawy,
  • nakładanie tynku,

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na
  • wysokości powyżej 3 m,
  • dokładność i rzetelność,
  • chęć do pracy.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową zgodne z przepisami francuskiego Kodeksu Pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zapewnione darmowe zakwaterowanie,
  • darmowe dojazdy do pracy.

Tel: 510 080 803

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

  • Praca Rzeszów
  • Deweloper budowlany Rzeszów
  • Rzeczoznawca budowlany Rzeszów
  • Pracownik biurowy Rzeszów
  • Pracownik kolei Rzeszów
  • Pracownik umysłowy Rzeszów
  • Pracownik fizyczny Rzeszów
  • Pracownik ochrony Rzeszów
  • Pracownik socjalny Rzeszów
  • Pracownik produkcji Rzeszów
  • Pracownik na wysokościach Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659