Pracownik do lokalu Syty Lis
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, Pomorskie, Polska
Jakub Stopa
6. 6. 2024

Poszukujemy dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Pracownika do punktu gastronomicznego. Jeśli masz pasję do obsługi klienta, lubisz pracę w zespole i cenisz sobie atmosferę pracy pełnej energii, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Obowiązki:
Obsługa klienta
Przygotowywanie i podawanie potraw zgodnie z recepturami
Dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy
Aktywne uczestnictwo w promocji produktów
Przyjmowanie dostaw
Rozliczanie kasy fiskalnej
Uzupełnianie spisu stanów magazynowych
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie: 5500 PLN brutto + bonusy za osiągnięte obroty i przejrzysty system premiowy
Różne formy zatrudnienia: Umowa o pracę / Umowa zlecenie
Bonusy świąteczne
Posiłek pracowniczy
Przyjazną atmosferę pracy
Elastyczny grafik
Wymagania:
Doświadczenie w obszarze gastronomii mile widziane
Umiejętność pracy w zespole
Komunikatywność i pozytywne podejście do klienta
Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Jeśli jesteś gotów/chętny do podjęcia nowego wyzwania i rozwoju w dziedzinie gastronomii, czekamy na Twoje zgłoszenie!
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy również o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobistych w celu rekrutacji i kontaktu z państwem.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy!

  • Praca Słupsk
  • Pracownik biurowy słupski
  • Pracownik kolei Słupsk
  • Pracownik umysłowy Słupsk
  • Pracownik ochrony Słupsk
  • Pracownik socjalny Słupsk
  • Pracownik produkcji słupski
  • Pracownik produkcji Słupsk
  • Pracownik fizyczny Słupsk
  • Pracownik fizyczny słupski
  • Pracownik biurowy Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417