Pracownik magazynu części zamiennych
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, pomorskie, Polska
Indeka Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Jesteśmy firmą Transportową z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku transportowym. W związku z nieustannym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika magazynu części zamiennych.

Obowiązki

  • przyjmowanie dostaw części i sprawdzanie zgodności z zamówieniem - prowadzenie ewidencji dostaw i zwrotów
  • kontrola nad stanem magazynu. Zaopatrywanie magazynu serwisowego (części, płyny, inny potrzebny regularnie asortyment)-
  • liczenie kosztów warsztatowych tygodniowych oraz miesięcznych. Wprowadzanie faktur zakupowych do systemu
  • wystawianie faktur usługowych dla klientów
  • sporządzanie rozchodu części
  • praca na programach komputerowych: marcos, comarch oraz obsługa komputera diagnostycznego

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie; mile widziane w specjalności mechanika
  • mile widziane prawo jazdy kat. b
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • znajomość mechaniki i budowy pojazdów ciężarowych
  • mile widziana znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym
  • wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z pojazdami ciężarowymi i ich budową (np. mechanik, diagnosta, kierowca) lub podobnym

Oferujemy

  • nadgodziny płatne 100%
  • umowę zlecenia / umowa o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • terminowość wypłat

  • praca od pn do pt od 7:00 do 16:00, sporadycznie soboty od 6:00 do 12:00

  • Praca Słupsk
  • Pracownik biurowy słupski
  • Pracownik kolei Słupsk
  • Pracownik umysłowy Słupsk
  • Pracownik ochrony Słupsk
  • Pracownik socjalny Słupsk
  • Pracownik biurowy Słupsk
  • Pracownik produkcji słupski
  • Pracownik produkcji Słupsk
  • Pracownik fizyczny Słupsk
  • Pracownik fizyczny słupski
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157