Pracownik Call Center
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Agmer Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa telefoniczna klientów i potencjalnych klientów.
  • Aktywna sprzedaż usług firmy przez telefon.
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie CRM.
  • Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.
  • Znajomość systemów CRM na poziomie pozwalającym na samodzielną pracę.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i negocjacji.
  • Zorientowanie na osiąganie wyników sprzedażowych.
  • Gotowość do pracy w biurze w godzinach 10:00-18:00.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Miesięczne omówienia wyników sprzedażowych za miesiąc poprzedni.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Umowę o pracę.
  • Pracę biurową.
  • Komputer, słuchawki bezprzewodowe, telefon i wszystko co będzie Ci potrzebne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 30.09.2024

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w Agmer Taxi!

  • Praca Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584