Pracownik biurowy
  • Warszawa, Ursynów, ul. Poloneza
mazowieckie, Warszawa, Ursynów, ul. Poloneza, mazowieckie, Polska
Juwentus Serwis sp. z o.o.
7. 6. 2024

Jesteśmy jedną z wiodących agencji ochrony na rynku. Działamy już ponad 30 lat, a swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom. Juwentus jako firma zatrudniająca kilka tysięcy osób jest idealnym miejscem, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać swoje umiejętności i budować karierę zawodową. Naszym pracownikom dajemy możliwość rozwoju, przy zachowaniu niezależności i samodzielności. W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik biurowy.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • proste prace biurowe
  • wprowadzanie aneksów do umów i raportów
  • obsługa wewnętrznej bazy danych

WYMAGANIA:

  • obsługa komputera (pakiet MS Office)
  • odpowiedzialność i dokładność
  • zaangażowanie i komunikatywność

OFERUJEMY:

  • pracę w systemie 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku
  • 2 tygodnie w godz. 8-16; jeden tydzień 9.00-17.00 i jeden tydzień 11.00-19.00. Wszystko do ustalenia podczas rozmowy
  • stabilne i komfortowe warunki pracy
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • lokalizacja: Warszawa ul: Poloneza
  • pakiet opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055