PRACOWNIK BIUROWY
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Złota 59, 00-120 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
THE MIGRATION BUREAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 4. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- obsługa osobista oraz telefoniczna klientów w języku polskim (pracodawcy);
- pozyskiwanie nowych umów w zakresie współpracy;
- obsługa cudzoziemców w języku angielskim;
- przygotowywanie i kompletowanie niezbędnych dokumentów;
- znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2- komunikatywnie
- wymagane doświadczenie albo w obsłudze cudzoziemców albo w pracy z klientem przez telefon.

Inne wymagania
Godziny pracy: 9-17
Wykształcenie: podstawowe, doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, komunikatywna znajomość j. polskiego, pół roku doświadczenia zawodowego, znajomość ang. na poziomie B1.
Zakres obowiązków:
Zgłoszenia: themigrationbureau@gmail.com

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Jezyki
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowanypolski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448