PRACOWNIK BIUROWY
  • Bierawa
Bierawa, Bierawa, opolskie, Polska
BRITOP Lighting Sp. z o. o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: NOWE OSIEDLE 13D, 47-240 Bierawa, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie ofert sprzedaży, wystawianie dokumentów sprzedażowych, organizacja transportu, obsługa klientów, kontakt mailowy i telefoniczny.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia w zależności od posiadanych umiejętności i kwalifikacji

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Języki: francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądne

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: bardzo dobra znajomość francuskiego lub angielskiego, obsługa komputera (pakiet Office), mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klientaPraca pon.-pt. 8-16 tej

Pracodawca

Nazwa: BRITOP LIGHTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: NOWE OSIEDLE 13D, 47-240 Bierawa, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Preferowana forma kontaktu cv na maila i telefon.

  • Praca Bierawa
  • Pracownik biurowy Bierawa
  • Pracownik fizyczny Bierawa
  • Pracownik produkcji Bierawa
  • Bierawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228